top of page
arka-plan.png

SIK SORULAN SORULAR

WM-D3’ün bir pufunda 400 IU D3 vitamini bulunmaktadır. Bir puf, 3 damlaya eşdeğerdir. Buradan hesaplama yapıldığında her 3 damla 400 IU D3 vitaminine denktir.Tüm şişe 130 puf (390 damla) içermektedir. 

WM D3’ün içerisinde ne kadar D3 vitamini bulunmaktadır?

WM-D3 400 IU D3 VİTAMİNİ SPREY TEG satış fiyatı 180,00 TL'dir.

 WM D3 satış fiyatı nedir?

Her bir pufunda 400 IU D3 vitamini içeren sprey formda takviye edici bir gıdadır. Kutu içerisinde yer alan damlalık sayesinde ister sprey ister damla olarak da kullanılabilir.

 WM D3 nedir?

WM-D3’ün içerisinde yer alan etken madde D3 vitamini (kolekalsiferol) olup, Fransız menşeilidir. Analiz sertifikaları mevcuttur.

WM-D3’ün içerisinde çözücü olarak natürel sızma zeytinyağı kullanılmaktadır. Analiz sertifikaları mevcuttur.

WM-D3, EU-GMP sertifikasına sahip olan WORLD MEDICINE üretim tesislerinde geliştirilmektedir.

WM D3’ün içerisindeki etken madde nereden temin edilmektedir?

Gıda Güvenliği Bilgi Sistemi (ggbs.tarim.gov.tr) üzerinden ürünün dış ambalajında ve ambalaj içinde bulunan kullanım talimatında yer alan ‘’Takviye Edici Gıda Onay Numarası’’ WM-D3 ürününün orijinalliğini kontrol edebilirsiniz. https://ggbs.tarim.gov.tr adresinden “Onaylı Takviye Edici Gıdalar Listesi” linkine tıklayarak kontrol işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

WM D3’ün orijinal ürün olduğu nasıl anlaşılır?

WM-D3, içerisinde bulunan tatlı portakal meyve kabuğu yağı aromasına sahiptir. Bu sayede ağızda yağ tadı bırakmamaktadır.

WM-D3 yapay tatlandırıcı içermez. WM-D3, kendi tadını içerisinde bulunan portakal meyve kabuğu yağı aromasından almaktadır.

WM D3’ün tadı nasıl?

WM D3 nasıl kullanılır?

WM-D3, gıdalarla etkileşime girmez. Aç veya tok karnına kullanılabilir.

Hekim veya eczacınız tarafından farklı bir şekilde önerilmediyse, WM-D3 4-10 yaş arası çocuklarda günde 1 puf, 11 yaş ve üzeri yetişkinlerde günde 2 puf şeklinde kullanılması önerilir.

Hekim veya eczacınız tarafından farklı bir şekilde önerilmediyse, WM-D3 4 yaş ve üzeri çocuklar ile yetişkinler tarafından güvenle kullanabilir.

 WM D3 alkol, paraben, koruyucu veya glüten içerir mi?

WM D3, alkol, paraben, koruyucu, tatlandırıcı, glüten, renklendirici, aspartam içermez. WM-D3, soya, süt, yer fıstığı, arı ürünleri içermez.

alt-bilgi_edited.png

BİZİ TAKİP EDİN!

  • Instagram
  • Youtube

Tüm Hakları Saklıdır     2023-WM-D3

bottom of page